Współpraca

Z chęcią nawiążę współpracę z wydawnictwami, księgarniami i portalami literackimi, bądź autorami. Piszę to co czuję i myślę o danej książce. Czasami użyję kilku bardziej ostrych słów, a innym razem wychwalam pozycję wniebogłosy.

Zainteresowanych proszę o kontakt na:
g_gumciobook@onet.pl

  • Nie mam obowiązku recenzować ani odsyłać, przesłanych książek, których wcześniej nie wybrałam lub nie zostałam poinformowana o ich wysyłce. Czytam to co mnie interesuje, a nie zawsze takie "niespodzianki" mnie zachwycają.
  • Książki staram się zrecenzować do dwóch miesięcy od ich otrzymania. Oczywiście jeśli zależy Państwu na szybkiej recenzji termin jest do uzgodnienia. Książki do recenzji zawsze idą na pierwszy ogień :)
  • Czytam:
Najczęściej sięgam po science-fiction, fantasy, paranormal romance- czyli wszelką fantastykę. Thrillery i powieści młodzieżowe również goszczą na moich półkach. Sporadycznie czytam powieści historyczne, sensacyjne i literaturę podróżniczą.
  • Nie czytam powieści religijnych. Bardzo rzadko sięgam po literaturę obyczajową i filozoficzną.
  • Preferuję książki w wersji papierowej. Ebooki czytam dość rzadko i to zazwyczaj w formacie pdf. Raczej nie słucham audiobooków, jednak mogę zrobić wyjątek dla pozycji, która mnie bardzo zaciekawi.
  • Jestem otwarta na wszelkie propozycje i formy współpracy. Od jednorazowych do stałych. Mogę również zorganizować konkurs, z Państwa pozycją do wygrania i wiele innych. 

W marcu 2015 objęłam patronat medialny nad książką "Hellheaven" Raven Stark! 


Współpracuję z:
Debiutext

Recenzowałam dla:

Księgarnia internetowa Gandalf

Serdecznie dziękuję za daną mi szansę i zaufanie!Wymiana banerów z blogami czyli zaprzyjaźnione blogi

Przeczytaj, zakochaj się
 Smell of Books
My Books- Nasze Recenzje
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...