Zapowiedzi filmowe {10}Mission: Impossible – Rogue Nation
Premiera: 7 sierpnia 2015
Po rozwiązaniu IMF, Ethan (Tom Cruise) zostaje na lodzie, sam przeciw wysoko wyspecjalizowanej sieci agentów, Syndykatowi, który jest zdeterminowany, by zaprowadzić na świecie nowy porządek. Służyć ma temu eskalacja ataków terrorystycznych. Ethan, nie mając innego wyjścia, skrzykuje starą gwardię, by stawić czoła groźnemu Syndykatowi. Dołącza do nich zdyskredytowana agentka brytyjskiego wywiadu, która może, ale nie musi, stać po stronie IMF. Tak rozpoczyna się najbardziej nieprawdopodobna misja. Mission: Impossible.
reż. Christopher McQuarrie, scen. Christopher McQuarrie, sensacyjny, USA, wyst.: Tom Cruise, Jeremy Renner, Simon Pegg, Rebecca Ferguson
Mały książę (Le petit prince)
Premiera: 7 sierpnia 2015
Adaptacja książki francuskiego pisarza Antoine de Saint-Exupéry'ego opowiadająca historię pilota, który po rozbiciu swojego samolotu na Saharze spotyka Małego Księcia. Chłopiec pochodzi z odległej planety B-612, a Ziemię odwiedza w trakcie swojej międzyplanetarnej podróży. W tym czasie poznał wielu różnych dorosłych, o których teraz opowiada pilotowi, nawiązując z nim przyjaźń.
reż. Mark Osborne, scen. Irena Brignull, animacja, fantasy, przygodowy, Francja


Fantastyczna Czwórka (The Fantastic Four)
Premiera: 14 sierpnia 2015
Fantastyczni superbohaterowie, jakimi ich jeszcze nie oglądano: w nowym wydaniu, nowej konwencji i w nowej obsadzie aktorskiej. Historia czworga outsiderów, którzy przenoszą się to alternatywnego i pełnego niebezpieczeństw świata, gdzie ulegają zdumiewającej przemianie i nabierają niezwykłych mocy. Po powrocie muszą się nauczyć wykorzystać swoje nowe umiejętności i ocalić Ziemię przed potężnym wrogiem, który niegdyś był ich przyjacielem.
reż. Josh Trank, scen.: Josh Trank, Jeremy Slater, Simon Kinberg, akcja, sci-fi, USA, wyst.: Miles Teller, Kate Mara, Michael B. Jordan, Jamie Bell, Toby Kebbell 
Nieracjonalny mężczyzna (Irrational Man)
Premiera: 14 sierpnia 2015
Abe (Joaquin Phoenix) to wypalony, ale błyskotliwy profesor filozofii. Podejmuje pracę na małej uczelni Braylin. Abe zmaga się z kryzysem egzystencjalnym. Początkowo wiąże się z koleżanką z pracy Ritą (Parker Posey). Jednak dopiero romans z młodą studentką Jill (Emma Stone) popchnie jego życie na nowe tory.
reż. Woody Allen, scen. Woody Allen, USA, wyst.: Emma Stone, Joaquin Phoenix, Parker Posey, Jamie Blackley, Meredith Hagner
Czego dusza zapragnie (Absolutely Anything)
Premiera: 14 sierpnia 2015
Zwyczajny z pozoru nauczyciel gimnazjum, Neil Clarke odkrywa w sobie magiczne moce. Wystarczy, że ruszy małym palcem, a wszystko co sobie wymyśli staje się faktem. Może poprawić ciut niedoskonałości swego ciała, zmienić wrednych uczniów w stadko potulnych baranków i sprawić, że jego pies zacznie gadać ludzkim głosem, chociaż akurat tego posunięcia może wkrótce pożałować. Przede wszystkim zaś Neil sprawi, że kobieta jego życia zamiast traktować go jak nieszkodliwego frajera, dostrzeże w nim "wszystkie możliwe twarze Grey'a". Skromny dotąd i niepozorny Neil Clarke wkrótce przekona się, że magiczne moce to nie żarty i trzeba bardzo ostrożnie się z nimi obchodzić, szczególnie, że znajdą się złoczyńcy chętni wykorzystać je dla swoich celów.
reż. Terry Jones, scen.: Terry Jones, Gavin Scott, komedia, sci-fi, USA, Wielka Brytania, wyst.: Simon Pegg, Kate Beckinsale, Sanjeev Bhaskar, Rob Riggle

10 komentarzy:

 1. Czekam bardzo na Małego Księcia :)
  Skromnie przypominam o swoim istnieniu, wracam do blogosfery :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę częstym gościem w kinie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nic mnie nie interesuje, a że pieniędzy brak to i tak do kina się nie wybiorę teraz...

  OdpowiedzUsuń
 4. Zainteresował mnie ''Nieracjonalny mężczyzna'' :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdecydowanie muszę oglądnąć ''Fantastyczną Czwórkę'' ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tak samo! Nie mogę doczekać się tego filmu :)

   Usuń
 6. Tom Cruise przypomina mi trochę na tym plakacie Maleńczuka. ;D
  Z chęcią obejrzę "Fantastyczną czwórkę", "Małego księcia" pewnie też, a "Nieracjonalny mężczyzna" może się okazać dość ciekawą produkcją. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie czytałam książki, więc "Mały książę" jest mi całkiem obojętny, a film z Cruisem ani trochę mnie nie interesuje. Ale fakt, na tym plakacie wyszedł całkiem jak Maleńczuk.
  Za to na "Fantastyczną Czwórkę" czekam niecierpliwie, bo fanka Marvela nie może opuścić takiego filmu ;) A Emmę Stone lubię i kiedyś może obejrzę film z nią.

  OdpowiedzUsuń
 8. Na "Fantastycznej czwórce" na pewno się w kinie pojawię ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każdy Wasz komentarz i opinie. Dziękuję ;D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...