Już niedługo... "Przypływ" Daniela Sacerdoti


„Przypływ”
Daniela Sacerdoti
Wydawnictwo: Dreams
Data Premiery: 31 stycznia 2014r.

Trylogii Sary Midnight ciąg dalszy…
Sara Midnight nie jest zwyczajną nastolatką. To łowczyni demonów, która znalazła się w samym środku krwawej wojny. Osierocona w wieku szesnastu lat zmuszona jest nauczyć się śmiercionośnej profesji swojego rodu. Hary Midnight, który zaoferował pomoc jako daleki kuzyn nie jest tym, za kogo się podaje. To Sean Hannay. Chłopak z czasem staje się jej najlepszym przyjacielem i w mgnieniu oka życie Sary zmienia się nie do poznania.
Walka trwa. Sean i Sara wygrali pierwszą bitwę, lecz wojna szaleje i demony stają się coraz silniejsze. Dziewczyna pragnie się dowiedzieć, kto jest jej wrogiem, nim świat pogrąży się w chaosie. Misja doprowadza ją do posiadłości od pokoleń należącej do rodziny. Midnight Hall na wyspie Islay skrywa mroczne sekrety przodków oraz władcy demonów, który poprzysiągł zniszczyć Sarę.
Kiedy wokół niej zaczyna wirować nowy świat, dziewczyna musi uporać się z niełatwą przeszłością Midnightów i ich dziedzictwem, aby przebić się przez falę demonów i dotrzeć do ich władcy.

***
Osobiście jeszcze nie miałam okazji przeczytać pierwszej części serii („Wizje”). Długo zabierałam się do zakupienia książki, ale zawsze było mi nie po drodze. Teraz jak wychodzi drugi tom, na pewno zapoznam się z serią pani Sacerdoti. Czytałam wiele pochlebnych recenzji, więc mam nadzieję na dobrą lekturę :). Ktoś z Was może szczególnie oczekuje tej książki?

2 komentarze:

  1. J ani nie miałem, ani nie będę miał okazji przeczytać, bo to kompletnie nie moje klimaty. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Z chęcią przeczytam pierwszy tom :)

    OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każdy Wasz komentarz i opinie. Dziękuję ;D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...