"Nieziemska"- Cynthia HandTytuł: "Nieziemska"
Autor: Cynthia Hand
Wydawnictwo: Amber
Ilość stron: 400
Dziewczyna- anioł rozdarta pomiędzy swoim pierwszym anielskim obowiązkiem a pierwszym ziemskim uczuciem.
 Clara Gardner jest w jednej czwartej aniołem. Jej życie zmienia się gdy w snach widzi Christiana, chłopaka którego ma uratować z pożaru. Przeprowadza się do miasteczka, w którym ma spełnić się jej misja. Ale na jej drodze staje Tucker. Dziewczyna na początku nie lubi chłopaka, bo tej nazywają "Karotką". Gdy jej przyjaciółka podarowuje jej na urodziny prezent w postaci Tuckera, aby oprowadził Clarę po najpiękniejszych zakątkach miasteczka, dziewczyna zakochuje się w nim.
Clara musi podjąć decyzję, która zmieni jej życie na zawsze. Czy wypełni swoje przeznaczenie dla którego znalazła się na ziemi i uratuje Christiana? Czy może postawi miłość do chłopaka, który porusza jej ludzką część, na pierwszym miejscu?

Książka dość fajna, ale nie powiem, że dużo się w niej działo. W niektórych momentach miał ochotę zasnąć. Za to bardzo podobała mi się postać Tuckera. Wesoły i miły chłopak. U każdego wzbudzi sympatię. Miło wspominam też fragment gdzie Clara przefarbowała włosy na rudo. Troche jak z " Ani z Zielonego Wzgórza" tylko inny kolor farby ;D Tucker przezywał ją wtedy karotką, co było bardzo zabawne. Jeśli za oknem leje deszcz a ty nie masz co robić, sięgnij po tą książkę. Daje jej 4,5/6.

Kilka cytatów:
"- Fajna - mówię, choć nie mam pojęcia, co to takiego. Dla mnie przynęta wygląda jak zwykła ważka. Rybie najwidoczniej przypomina schaboszczaka."
"- Jesteśmy młodzi - mówi. - Mamy mnóstwo czasu na miłość."

 
Seria składa się z:
Nieziemska | Anielska | Boundless


1 komentarz:

  1. Obecnie znajduje się w mojej biblioteczce i czeka na swoją kolej :)

    http://czytaniemoimhobby.blog.pl/

    OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każdy Wasz komentarz i opinie. Dziękuję ;D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...